Bluzy i spodnie sportowe — miejski styl hip hop

Odzież do tańca doskonale sprawdzi się nie tylko na parkiecie. W asortymencie Anywear nie brakuje luźnej i swobodnej odzieży hip hop oraz dodatków, takich jak plecak streetwear czy torba treningowa. Damskie, męskie, a nawet dziecięce kolekcje to szansa na skompletowanie stylizacji utrzymanych w miejskim klimacie.

Kolekcja Anywear — odzież hip hop

Asortyment Anywear obejmuje ciuchy hip hop, doskonałe na treningi, spotkania towarzyskie, wyjścia na miasto lub imprezę. Wśród nich:

-bluzy (bluza hip hop, bluza sportowa, streetwear)

-czapki (full cap, baseball, hip hop)

-dresy streetwear

-kolorowe skarpetki — happy socks

-odzież do tańca

-plecak hip hop, streetwear

-spodnie hip hop, spodnie do tańca, sportowe, streetwear

-torba sportowa, treningowa

Styl hip hop – to znaczy?

Styl hip hop, który inspirowany jest zapętlaną, rytmiczną muzyką narodził się na amerykańskiej ulicy. Początkowo uznawany za gatunek kultury afro amerykańskiej, od lat 70. systematycznie zdobywał na popularności. Dzisiaj wciąż posiada swoich fanów zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy szukają własnego miejsca, alternatyw i chcą utożsamiać się ze światopoglądem twórców tej muzyki. Styl streaetwear doskonale wpisuje się w potrzeby buntowników, którzy sprzeciwiają się masowo lansowanym trendom. Jeśli Ty także mówisz “nie” nudzie, która zalewa miasta i szukasz alternatywy dla siebie, ubrania taneczne Anywear stworzyliśmy właśnie dla Ciebie.

Show
View